Mecz z Balicami

PILICZANKA – BALICE 1-0

Bramka: Głąb 24

Piliczanka: Kantor – Węglarz, Janicki, Halczuch- Król(65' Kalamat), Majewski- Głąb, Jajkiewicz- Charles, Kowalczyk- Karpierz(75' Bilnik)

Żółte kartki: Węglarz, Jajkiewicz, Głąb - Zając x2 , Widlarz, Kołodziejczyk, D.Tatar, P. Tatar

Czerwone kartki: Zając 30'

Sędziował: Sławomir Tomczyk (Olkusz)

Przeciwko Balicom Piliczanie zagrali słabszy mecz. Poniżej swoich możliwości. Kiedyś taki moment musiał nadejść. Na szczęście nie przeszkodził w zainkasowaniu kompletu punktów.

Piłkarze GMLKS-u wygrali skromnie, ale zasłużenie. Pierwsza połowa pod kontrolą gospodarzy. Przewaga po ich stronie. Udokumentowali ją w 24 minucie za sprawą Karola Głąba, który trafił z 17 metrów przy słupku po ręce bramkarza.

Druga połowa nerwowa w wykonaniu gospodarzy. Byli stroną lepszą ale mimo kilku obiecujących sytuacji nic im nie chciało wejść. Nie potrafili drugim trafienie zapewnić sobie komfortu w grze. Ato piłkę wybija z bramki obrońca, a to w sytuacjach młodego Bilnika brakuje „kropki nad i”. emocje i nerwy były do ostatniego gwizdka. Goście najbliżej punktu byli kilka minut po przerwie. Ładne uderzenie ze stałego fragmentu, piłkę nad poprzeczką wyciągnął Kantor.