Mecz z Northstarem

NORTHSTAR MIECHÓW – PILICZANKA II 3-3

Bramki dla Piliczanki: Kucharski 4(k), 36(k), Gałecki 60

Piliczanka II: Krzywdziński- Kalamat(46' Rybczyńsk), Szczeklik, Kowalski, Kucharski- Gałecki, Kazior, K. Węglarz, Kijas- Bilnik(46' Kowalczyk) – Szota(65' M.H. Węglarz)

Zółte kartki, Gałcki, łoli

Piłkarze „Dwójki” stracili pierwsze bramki i punkty w tym sezonie.

Poziom meczu nie powalał. Remis nie krzywdzi żadnej ze stron. Patrząc na to, co było na murawie Piliczanie mogli go zarówno wygrać, jak i przegrać.

Mecz zaczęli w przewadze liczebnej. Gospodarze zamiast wpuścić zawodnika z ławki, po stanowili zaczekać na spóźnialskiego, ten pojawił się w 5 minucie, a minutę wcześniej Piliczanie wykorzystali grę w przewadze, aplikując im bramkę. Karnego spożytkował Kucharski. Miejscowi odpowiedzieli w minucie 34, ale riposta Piliczan była szybka. 2 minuty później kolejną jedenastkę spożytkował Kucharski. Northstar zrewanżował się skuteczne kontrując w 42 minucie, a chwilę po zmianie stron ustrzelił poprzeczkę. Piliczanie odzyskali prowadzenie po godzinie gry za sprawą Gałeckiego, który uderzył po „długim rogu”.

Ostanie słowo należało jednak do miejscowych, którzy uratowali remis 18 minut przed końcem

Przy wyniku remisowym mieli 2 dobre sytuacje, ustrzelili słupek. Po stronie gości piłkę meczową w 88 minucie miał Karol Węglarz, który ustrzelił poprzeczkę.