Mecz pucharowy z Pogonią Miechów

POGOŃ MIECHÓW – PILICZANKA 0-1

Bramka: Bartłomiej Janicki 67

Piliczanka: Kantor- Węglarz, Janicki, Kalamat- Król, Gałecki(46' Kucharski)- Głąb, Kowalczyk(46' Słowikowski)- Karpierz, Zalewski(46' Charles) – Bilnik(46'Musialski)

Żółte kartki: Świtała, Banasiewicz- Musialski, Charles

We wtorkowe popołudnie piłkarze GMLKS-u zameldowali się w 3 rundzie pucharu.

Trener Tomczyk od początku odważnie postawił na młodzież, a ta nie zawiodła.

Młodzi nie ustępowali grającemu pierwszym składem rywalowi, nie odstawiali nogi. Do przerwy sporo walki. Gospodarze mieli ze 3 dobre sytuacje, ale na wysokości zadania stanął Kantor, który najbardziej musiał się nagimnastykować w doliczonym czasie odsłony.

W przerwie młodość ustąpiła miejsca doświadczeniu. Poczwórna zmiana wprowadziła ożywienie w poczynaniach gości. Gospodarze oprali swą grę na długiej piłce i sporadycznie straszyli Kantora.

Kluczowy dla losów potyczki okazał się stały fragment w połowie odsłony.

Po dośrodkowaniu z kornera wchodzący na dalszy słupek Janicki, ukłonił się licznie przybyłym kibicom, rozstrzygając mecz.