Mecz "Dwójki" z Kotowicami

PILICZANKA II – KS KOTOWICE 6-3

Bramki: Goncerz 37,53, Jajkiewicz 41, 43,66, Bilnik 82- Sroka 48. Flak 59(k), Wydrych 86

Piliczanka: Karzywdziński- Szczeklik, Kowalski, Halczuch- Weglarz, Kucharski- Jajkiewicz, Kazior- Zalewski, Karpierz – Goncerz

Grali także: Bilnik, Kowalczyk, Musialski, Kapuśniak, Gajewski

W ostatnim meczu kontrolnym „Dwójka” poradziła sobie z rywalem z częstochowskiej b-klasy.

Goście poczynali sobie dzielnie do przerwy na wodę. W 5 minucie ustrzelili słupek, później, stworzyli kilka sytuacji, w których nie znacznie chybili.

Zemściły się strasznie, krótko przed przerwą Piliczanie wypunktowali ich, niczym wytrawny bokser.

W 37 minucie w zamieszaniu piłka przeszła bramkarza, a do „pustaka” trafił Goncerz.

Dwa kolejne ciosy tuż przed zmianą stron wyprowadził Jajkiewicz strzałami zza szesnastki.

Goście odpowiedzieli krótko po przerwie bramką Sroki. Riposta Goncerza nastąpiła po 5 minutach.

Przed upływem godziny gry z karnego od słupka trafił Flak, a w 66 hat- tricka z rzutu wolnego skompletował Jajkiewicz. W 82 minucie wynik podwyższył Bilnik ładnym strzałem w prawy górny róg, a ustalił 4 minuty później ze sporego spalonego Wydrych.