Mecz z Zagłębiakiem Tucznawa

Mecz  z Zagłębiakiem Tucznawa

PILICZANKA – ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 2-2

Bramki: Charles 60(k), Majewski 67 – Maciążek 44, Zaroda 69

Piliczanka: Kantor - Węglarz Opiłka, test 1- Król, Majewski – Jakiewicz, Słowikowski – Charles, Kowalczyk- Ł. Musialski

Grali także: Głąb, Bilnik, Gałecki, test2 Zalewski

W pierwszej połowie konkretniejsi byli goście, którzy przed zmianą stron wypracowali sobie skromną, jednobramkową zaliczkę. W 44 minucie użytek z kontry zrobił Maciążek i pokonał Kantora.

Piłka w sieci bramkarza GMLKS-u powinna się jednak znaleźć wcześniej.

W 39 minucie Musialski, chcąc zgrać piłkę do bramkarza, zagrał na strzał rywalowi. Piłkę zmierzającą do sieci nad przelobowanym Kantorem, wybił Węglarz.

W początkowej fazie przyjezdni też mieli 2 sytuacje, w które można było lepiej skończyć. Piliczanie do przerwy za wolno, wyraźnie poniżej swoich możliwości, ale mimo tego mogli nadgryźć rywala. Mieli 2 bardzo dobre sytuacje. Szczególnie szkoda „setki” z 23 minuty. Musialski z kilku metrów główkował w poprzeczkę.

Chwilę później gospodarze przestrzelili obok dalszego słupka.

Po zmianie stron zagrali lepiej. W 60 minucie wyrównali, po tym, jak rzut karny po faulu na Musialskim spożytkował Charles, a w 67 minucie po wrzutce z boku na przedpole celną główką Piliczan na prowadzenie wyprowadził Majewski.

Radość gospodarzy trwała jednak krótko. 2 minuty później Zaroda wypuszczony sam na sam prostopadłą piłką między dwóch obrońców, nie dał szans Kantorowi.

10 minut później przyjezdni powinni wygrać ten mecz. Naj wpierw ustrzelili poprzeczkę, a po tym w zamieszaniu mimo kilku prób z kilku metrów, nie potrafili wepchnąć futbolówki, mając przed sobą momentami leżącego bramkarza.