Mecz II drużyny ze Strumykiem

STRUMYK ZARZECZE - PILICZANKA II 1:6

Bramki: Szatan 24- Słowikowski 22(k),37, Tokarski 40 Bilnik 43, Głąb 69, Capiga 81

Piliczanka II: Krzywdziński- Szczeklik, Janicki, Kowalski – Gałecki, Kucharski- Głąb, Słowikowski- Bilnik, Karpierz – Tokarski

Grali także: Kowalczyk, Zalewski, Szota, Capiga

W niedzielnym test meczu „dwójka” pokonała na wyjeździe wyraźnie ligowego rywala z Zarzecza. Kluczowa dla losów potyczki była końcówka pierwszej połowy.

Mecz mógł się zacząć bardzo dobrze dla gości. Już w 7 minucie arbiter podyktował jedenastkę.

Piłkę na „wapnie” ustawił Tokarski, który strzałem w środek bramki nie sprawił problemu bramkarzowi.

Napastnik zrehabilitował się w 40 minucie trafieniem od słupka z rzutu wolnego.

Był to 3 gol gości. Wcześniej dwukrotnie sposób na bramkarza znalazł Słowikowski. Naj wpierw spożytkował kolejnego karnego, później przyjął na klatę piłkę podaną przez rywala i trafił po koźle w „długi róg”.

Wynik do przerwy 2 minuty przed nią ustalił Bilnik.

Gospodarze odpowiedzieli w 24 minucie bramką Szatana na 1:1

Drugą odsłonę goście powinni zacząć od gola. W 46 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Zalewski. Podobnie było po godzinie gry, gdy trafił w poprzeczkę.

Gospodarzy szczęście opuściło w 69 minucie szarże 5 bramką, skończył Głąb. 12 minut później po wrzutce z boku „ukłonił” się Capiga, trafiając po raz 6 złamał gospodarzy, którzy po chwili zrezygnowali z dalszej gry.