Juniorzy/ Młodzicy - podział na grupy
Drużyny młodzieżowe GMLKS-u, które w zbliżającym się sezonie grać będą "pod Krakowem" poznały ligowych. rywali.
Juniorów oraz młodzików jesienią będziemy oglądać w 2 lidze okręgowej grupa KRAKÓW 1
Junior | ||||
I Liga Okręgowa | ||||
1 | Bronowianka Kraków (b) | |||
2 | Kolejarz-Prokocim Kraków | |||
3 | Orzeł Piaski Wielkie Kraków | |||
4 | Pogoń Skotniki | |||
5 | Siemacha-Progres Kraków (b) | |||
6 | SMS Kraków | |||
7 | Sokół Kocmyrzów (b) | |||
8 | Wieczysta Kraków | |||
Start: 2020-08-22/23 | ||||
II Liga Okręgowa | ||||
Grupa 1 | Grupa 2 | |||
1 | Jutrzenka Giebułtów | 1 | AP Kmita Zabierzów | |
2 | Michałowianka Michałowice (n) | 2 | Bieżanowianka Kraków | |
3 | Niedźwiedź | 3 | Gajowianka Gaj (s) | |
4 | Nowa Proszowianka Proszowice | 4 | Jadwiga Kraków (n) | |
5 | Orzeł Bębło (n) | 5 | Nadwiślan Kraków | |
6 | Piliczanka Pilice (b -PPN Olkusz) | 6 | Orlęta Rudawa (s) | |
7 | Pogoń Miechów (n) | 7 | Skawinka Skawina (n) | |
8 | Przemsza Klucze | 8 | Świt Krzeszowice | |
9 | Skalanka Skała (n) | 9 | Wieczysta II Kraków (n) | |
10 | Słomniczanka Słomniki | 10 | Wisła Rząska (n) | |
11 | Szreniawa Koszyce | 11 | Wiślanie Jaśkowice (s) | |
12 | 12 | Zieleńczanka Zielonki (n) | ||
Start: 2020-08-22/23 | Start: 2020-08-22/23 |
Młodzik | ||||
I Liga Okręgowa | ||||
1 | AP 21 Kraków | |||
2 | Borek Kraków | |||
3 | Garbarnia Kraków | |||
4 | Hutnik Kraków (b) | |||
5 | Pogoń Skotniki (b) | |||
6 | Siemacha-Progres II Kraków | |||
7 | Słomniczanka Słomniki | |||
8 | Słowik Olkusz (b) | |||
Start: 2020-08-22/23 | ||||
II Liga Okręgowa | ||||
Grupa 1 | Grupa 2 | |||
1 | Błękitni Modlnica (b) | 1 | Bronowianka II Kraków | |
2 | Mam Talent Krzeszowice | 2 | Cracovia III (b) | |
3 | Młodzi Przebojem Wolbrom | 3 | Hutnik II Kraków (b) | |
4 | Piliczanka Pilica (b -PPN Olkusz) | 4 | Krakus Nowa Huta Kraków (s) | |
5 | Skalanka Skała | 5 | Olimpic Kraków | |
6 | Zieleńczanka Zielonki | 6 | Prądniczanka Kraków (b) | |
Start: 2020-08-29/30 | Start: 2020-08-29/30 | |||
Grupa 3 | ||||
1 | Bieżanowianka Kraków (b) | |||
2 | Kolejarz-Prokocim Kraków | |||
3 | Krakus Swoszowice | |||
4 | Orzeł Piaski Wielkie Kraków | |||
5 | PAPN-SMS Kraków (s) | |||
6 | Tramwaj Kraków | |||
Start: 2020-08-29/30 |
Komentarze